Najczęściej zadawane pytania

Nie otrzymałem zamówienia, co mogę zrobić?

Produkty z natychmiastową dostawą są wysyłane od razu na adres e-mail klienta, Jeśli nie widzisz swojego zamówienia w skrzynce odbiorczej, sprawdź spam.. Produkt można również otrzymać na stronie potwierdzenia zamówienia, klikając przycisk "click-to-download" pod numerem śledzenia keysender.

Niestandardowe konta oraz produkty bez natychmiastowej dostawy są wysyłane w terminie podanym na stronie produktu. Jeśli zamówienie nie zostało dostarczone w tym czasie, prosimy o skontaktowanie się z nami

Moja skrzynka pocztowa hotmail/outlook jest zablokowana, co mogę zrobić?

Nie przejmuj się tekstem "Twoje konto jest zablokowane", dzieje się tak z powodu logowania z innej lokalizacji. Musisz kliknąć przycisk dalej i zweryfikować swój numer telefonu. Następnie uzyskasz dostęp do skrzynki pocztowej.

Jak uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej konta?

Przejdź do firstmail.ltd lub hotmail.com - w pierwszym polu wpisz email, a w drugim hasło z danych konta, a następnie kliknij niebieski przycisk poniżej.

Czy muszę założyć konto, by złożyć zamówienie?

Nie, nie musisz mieć u nas konta. Wszystkie towary cyfrowe są wysyłane na Twój adres e-mail i możesz uzyskać do nich dostęp bez rejestracji na naszej stronie.

Jak mogę się skontaktować, jeśli mam jakieś pytania?

W przypadku pytań dotyczących zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami tutaj lub WhatsApp, Telegram .

Kiedy są widoczne dane po wpisaniu ich w polach?

Informacje te są widoczne dopiero po złożeniu zamówienia.

Jakie są godziny robocze?

Nasze godziny pracy są od 10:00-0:00

Czy na zakupiony produkt przysługuje gwarancja?

Tak, udzielamy gwarancji na każdy sprzedawany przez nas produkt. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.