Ukraina to nowy najtańszy region Steam, jak z niego skorzystać?

Na Ukrainie ceny gier zaczęły spadać o 50-75%! Czyni to Ukrainę najtańszym regionem Steam w historii, a nawet przewyższa Argentynę i Turcję pod względem cen.

Aktualne ceny gier można sprawdzić za pomocą steamdb.info, zmieniając walutę na "Ukrainian Hrvania" i wyszukując swoje ulubione gry. Załączam kilka przykładów cen gier, które znalazłem najtaniej do tej pory:

  • Hogwarts Legacy - 799₴ 2 1$ USD
  • Cyberpunk 2077 - 899₴ 24$ USD
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon - 539₴ 14 USD

To dopiero początek, wkrótce powinny spaść ceny kolejnych gier.

Jak mogę na tym skorzystać?

  • Pierwszy sposób jest kupowanie gier za pomocą ukraińskich kart podarunkowych Steam na koncie Steam z regionem Ukrainy, a następnie udostępnianie gier na swoim głównym koncie.

Jeśli nie masz jeszcze ukraińskiego konta Steam, możesz kupić u nas. Nasze konta zapewniają natychmiastową dostawę, pełny dostęp i personalizację nazwy użytkownika według własnego uznania. W ciągu roku sprzedaliśmy ponad 1,6 tys. kont Steam w serwisie eBay i otrzymaliśmy 156 pozytywnych opinii.

Oczywiście, jeśli nie chcesz nikomu płac ić, możesz stworzyć własne ukraińskie konto samodzielnie, korzystając z naszego uniwersalnego przewodnika.

Rzecz, o której należy pamiętać:

Jeśli masz już ukraińskie konto Steam, pamiętaj, aby kupować gry tylko za pomocą ukraińskich kart podarunkowych Steam (UAH), jeśli użyjesz innej metody płatności, spowoduje to przywrócenie twojego regionu.

Możesz je kupić tutaj: G2A, eneba.

  • Drugi sposób jest zmiana regionu Steam na Ukrainę, ale obecnie na rynku nie ma zbyt wielu usług, więc najlepszą dostępną opcją jest posiadanie ukraińskiego konta Steam.
Komentarze (0)

    zostaw komentarz